Главная » Программы » Люди » Програма «Люди». В гостях олімпійська чемпіонка Стелла Захарова

Програма «Люди». В гостях олімпійська чемпіонка Стелла Захарова

В гостях у Роса ТВ олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Стелла Захарова. «Спорт — це перший показник економічно розвиненої країни, здорової нації», — цей вислів належить саме Стеллі Захаровій. Стелла Георгіївна Захарова — українська гімнастка, олімпійська чемпіонка в складі збірної СРСР зі спортивної гімнастики. Олімпійське золото виграла у командному заліку. У 1979 виграла особисту першість на Кубку Америки. В 1980 році Стелла разом з командою здобула золото на московській Олімпіаді а також титул абсолютної чемпіонки на Кубку світу. Вже 12 рік поспіль Стелла Захарова проводить щорічний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Кубок Стелли Захарової. В цьому році він буде називатись турнір Кубок нації.

Автор: Роса ТВ