Главная » Видео » Мир » Товариство Червоного Хреста України: Правова Інформація

Товариство Червоного Хреста України: Правова Інформація

Минають роки і разом з ними спливають події, їх герої та символи. Але залишаються одвічні істини, що непідвладні руйнівному часу. Це – милосердя, людяність, співчуття, взаємодопомога. Саме їх майже 150 років несе в життя Міжнародний рух Червоного Хреста.

До цієї найбільшої гуманітарної мережі в світі входить: Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародна Федерація Червоного Хреста та 186 національних Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Одним із ініціаторів руху був швейцарець Анрі Дюнан, який 24 червня 1859 року випадково став свідком кровопролитної битви між італо-французською та австрійською арміями біля містечка Сольферіно на півдні Італії.

Ця битва коштувала арміям 80 тисяч вбитих, поранених і хворих воїнів. Війська відійшли на свої позиції, а на полі залишились без допомоги тисячі поранених. А.Дюнан був приголомшений побаченим і звернувся за допомогою до місцевих жителів — сотні життів було врятовано.

У 1862 році А. Дюнан видає свою знамениту книгу «Спогади про Сольферіно”, яка справила велике враження на європейську громадськість і прискорила створення міжнародної червонохресної спільноти. Розпізнавальним знаком Товариства була прийнята емблема – червоний хрест на білому полі – це зворотнє розташування кольорів прапору Швейцарії – в ознаку того, що Рух зародився саме в цій країні.

День народження А. Дюнана – 8 травня –відзначається, як Всесвітній день Червоного Хреста. Анрі Дюнан все своє подальше життя присвятив благодійній діяльності та розвитку червонохресного руху. В 1901 році він став першим лауреатом Нобелевської премії, яку теж віддав на доброчинні справи.

Дивіться також: Перша допомога

Автор: Роса ТВ
Теги
Цейлонський чай Шрі-Ланки
Плацебо: почему это работает
Дофамин и невидимые наркотики: спешка, торопливость, суетливость, многозадачность
Энергетические паразиты. Как от них избавиться
Нехватка всего 4 продуктов провоцирует головную боль
Это удивительное растение способно убить до 98% раковых клеток уже в течение 16 часов!
Путь к себе: техника простукивания
Академик Бехтерев: Слабоумие никогда не приходит внезапно
Простудные заболевания в китайской медицине
Психосоматика: вирусное заболевание — недостаток смысла жизни
Имбирное пиво предотвращает рак, лечит артрит, желудок...
Домашние средства Аюрведы от кашля
Йога для тех, кто хочет помочь своему желудку
Кориандр в аюрведической медицине. Им лечат диабет!
Два самых мощных и питательных продукта на Земле
15 самых вредных вещей, которые убивают твою эрекцию

Login


Lost your password?