Главная » Блог » Європейське ГМО

Європейське ГМО

Генно-модифіковані організми – ці продукти лабораторних досліджень викликають майже у всіх різко окреслені судження. Одні вважають ГМО їжею майбутнього, інші – і таких більшість – налаштовані в цьому питанні різко негативно. У Європі стосовно ГМО досі уживалися обидві точки зору. Але при цьому більшість впливових країн – як Франція і Німеччина – забороняли на своїх територіях вирощування і вживання таких продуктів. Тож розвиток і транс генних досліджень пригальмовував. Тому Європарламент запровадив спільні для всього ЄС правила поводження із ГМО.

гмо роса тв интернетк анал

Європейське ГМО. Відтепер уряди країн Європейського союзу зможуть самостійно вирішувати питання із Генетично-модифікованими продуктами. Обов’язкових приписів з цього питання не буде. Натомість в ЄС запровадять спеціальні механізми оцінку ризику від того чи іншого продукту генної селекції. Досі цілком безпечним ГМО визнана лише кормова кукурудза. Багато років тому спробували дозволили вирощення транс генної картоплі, яку не їсть колорадський жук. Однак згодом її знов заборонили – на вимогу консервативних країн, зокрема Польщі. Негатив цих заборон у тому, що згорнули і наукові дослідження ГМО. А вчені не мають достатньо матеріалу щоб визначилися – шкодять людині трансгени чи ні. Тому тут з’являється місце для зловживань з боку противників ГМО. Бо потенційні, науково обґрунтовані, ризики будуть відсунуті на другий план звичайним популізмом. Політики зможуть піаритися за рахунок дуже вигідної проблеми.

Що ж – небажання людей ризикувати через вживання ГМО – цілком зрозуміле. Та хіба традиційні продукти не ГМО? Приміром кукурудза. Генетичний код рослини настільки еклектичний, що вчені досі не можуть визначити її дикого предка. Та й культурна кукурудза не менш загадкова – вона не виживе без людини – качан просто падає на землю і згниває. Для розмноження потрібно, щоб людина очистила качан від листків, злущила зернини і посіяла. Крім того – всі американські рослини – кукурудза, томати, картопля – для нашого генокоду цілком чужі. Подумайте над цим при нагоді.

Автор: Василь Куртяк
Теги
Кислый вкус
Вяжущий вкус
Почему по утрам стоит пить теплую воду с лимоном
Аюрведа про простудные заболевания и грипп
Психосоматическая карта тела и чакр или как тело связано с психологическими проблемами
10 тайн, которые мужчина и женщина должны знать друг о друге
Чакровая система у детей
Как снять повышенную раздражительность?
9 упражнений из восточной медицины для снятия боли в шее
Секреты женской красоты. Вопросы к доктору тибетской медицины
Что делать, если уже заболели ОРВИ, простудой, гриппом?
Ученые обнаружили, что свекольный сок делает человека сильнее
Врач Аюрведы Андрей Головинов про ожирение
"Сбережения души, сохранения Ци и укрепления тела" - о принципах китайской медицины
5 способов профилактики простуды
Как оджас влияет на красоту

Login


Lost your password?