Главная » Женская рубрика » Отношения » 10 цікавих фактів з психології

10 цікавих фактів з психології

Наша психіка і досі лишається однією з найбільших загадок у світі. Хоча, процес не стоїть на місці, вчені дізналися багато цікавих фактів про психологічні особливості людини, і навіть інколи можуть передбачити нашу поведінку.

Але чи замислюємося ми, до чого може призвести нерозділене кохання чи скільки часу жінці потрібно аби скласти в уяві образ про незнайомого чоловіка?  Представляємо Вашій увазі відповіді на ці та деякі інші питання, які допоможуть Вам краще пізнати самого себе, тож:

1. Ті, хто спить 6-7 годин, менше схильні до ризику передчасної смерті, ніж ті, хто спить по вісім годин. Але у людей, які сплять менше 5 годин ночами в три рази частіше виникають психічні проблеми, ніж у тих, хто спить по 8-9 годин.

2.  Кількість друзів, яка у Вас може бути, обмежена. Навіть якщо Ви можете похвастатися кількома тисячами друзів у соціальних мережах, насправді їх у вас набагато менше. Психологи і астрологи виявили «число Данбара», яке свідчить про те, що максимальна кількість близьких зв’язків, які може мати людина становить від 50 до 150.

3. Звичка формується упродовж 66 днів. Науковці, які вивчають, як довго ті чи інші дії перетворюються на звичку, з’ясували, що нам в середньому для цього потрібно близько 66 днів. Чим складніша поведінка, яку ми хочемо набути, тим більше часу нам потрібно.

4. Жінці достатньо всього 45 секунд для того, щоб оцінити незнайомого чоловіка – стверджують британські психологи. З них 10 секунд вона будує загальне враження про статуру, 8 секунд оцінює очі, 7 секунд дивиться на волосся, 10 секунд на губи і підборіддя, 5 секунд — на плечі. А останні 5 дивиться на обручку — якщо воно є.

5. Знання психології робить життя складніше, а застосування — простішим.

6. Кращим засобом від турбот, тривожності та стресу визнали читання. Саме таких висновків дійшли вчені з Оксфордського університету. Вважаючи, що саме процес читання цікавої книги повною мірою відволікає людину від поганого психічного стану. Такий спосіб розслабитися значно кращий аніж прийом алкоголю, набагато ефективніший ніж прогулянки, чаювання або прослуховування музики.

7. Нерозділене кохання може перерости в справжню одержимість і навіть призвести до психічного розладу. Такого, наприклад, як синдром Аделі.  Під цією красивою назвою ховається важка, болісна душевна хвороба — це нерозділена любовна залежність, дуже схожа на наркотичну. Найчастіше до цієї хвороби схильні жінки, і в силу більшої емоційної вразливості, і як особи більш чутливі.

«Синдром Аделі» — це не доля недалеких дівчаток, а досить часто ним страждають красиві та успішні дівчата і жінки. Звичайно, поставити діагноз «синдром Аделі» може тільки професійний психотерапевт, але у нас якось не прийнято звертатися до психотерапевтів, та й не в кожному місті його можна знайти (до того ж професійного).

8. Проаналізувавши більше мільярда твітів, опублікованих під час великих спортивних змагань, вчені встановили, що чим «голосніше» і впевненіше заяви сперечальника, тим більше у нього шансів отримати перемогу в дискусії. Іншими словами, говоріть впевнено, навіть якщо знаєте, що неправі.

9. Якщо людина намагається щось згадати, але при цьому продовжує дивитися вам в очі, будьте впевнені — вас обманюють.

10. Жінки відчувають себе коханими, спілкуючись лицем до лиця зі своїм партнером. Чоловіки, навпаки, відчувають емоційну близькість у спілкуванні, коли вони працюють, грають, або розмовляють, сидячи поруч з партнеркою.


  ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ НА НАШИ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛЫ О ЗДОРОВЬЕ ПО АЮРВЕДЕ  🙏 Ayurveda_UA

АЮРВЕДА UA
https://t.me/ayurvedaua

Первый Телеграм канал на украинском языке о здоровом образе жизни с помощью Аюрведы и других восточных медицинских систем. Самая выборочная и полезная, интересная и актуальная информация для достижения идеального здоровья.

Ayurveda_Portal

АЮРВЕДА ПОРТАЛ
https://t.me/ayurveda_rosa

Наш второй, международный русскоязычный Телеграм-канал для любителей аюрведы всего мира. Двуязычным согражданам рекомендуем подписаться на оба канала.

Вы узнаете много интересного и полезного : статьи, видео, интервью, афоризмы, рекомендации, рецепты вегетарианской кухни, и все то, что поможет вам получить проверенные тысячелетние знания о психическом и физическом здоровье человека.

Аюрведа – древнейшая наука не только о том, как жить без болезней, но и о том, как стать эффективным и счастливым. Уникальное знание себя, работы тела, которое полезно для вас. Наверное, самая важная информация в нашей жизни.

Переходите по ссылкам, знакомьтесь с секретами аюрведы. Обязательно подписывайтесь, будьте здоровы и счастливы, дорогие друзья!

Автор: Роса ТВ
Теги
Кототерапия - полезные свойства котов
Бхактиведанта Неми Махарадж. Явление Господа Нитьянанды
11 способов не дать негативным мыслям вредить здоровью
Непрощённые эмоции
Если тратить 1 час в день на эти 5 вещей, ваша жизнь изменится навсегда!
Самооценка и самоутверждение
Помни! Ты и есть счастье, Ты - свет!
Анна Варга: «Не будут они читать, и заставлять их бессмысленно»
10 секретов человеческой психики, о которых мало кто знает
Как работать с эмоциями: аюрведические рекомендации
«Я просто взяла и начала всё менять»: интервью с Олесей Новиковой
Выбирать мудро или сила фильтрации выбора
Ты не можешь не любить себя
Простить, чтобы стать сильнее
Мечты сбываются: 50 вдохновляющих цитат Уилла Смита
По громкому шуму ты услышишь глупца - или о важности тишины в жизни человека

Login


Lost your password?

РОСА ТВ - МІЖНАРОДНИЙ ПОРТАЛ ЗДОРОВЬЯ, АЮРВЕДИ ТА ДУХОВНИХ ПРАКТИК

 Виберіть, будь-ласка, мову перегляду та закрийте вікно хрестиком

  EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanishUkrainian