Главная » Статьи » Здоровье » Як тренуватися, якщо на вулиці жарко?

Як тренуватися, якщо на вулиці жарко?

Як тренуватися влітку? Розпал жаркого сезону – це не привід відмовлятися від тренування, однак потрібно бути більш уважним до власного здоров’я. Якщо одне тренування у звичних температурних умовах може здаватися легким, то виснажлива спека буде подвійним навантаженням для вашого організму. Це виникає з-за того, що нашому тілу потрібно в декілька разів більше ресурсів, аби охолодитися. Наступні поради для тих, хто хоче зробити своє тренування ефективним та не зашкодити власному здоров’ю:

Тренуватися

Вода

Слід пам’ятати, що відчуття спраги виникає коли организм зневоднений. А тому важливо постійно до і під час тренування пити негазовану воду маленькими порціями. Окрім рідини, при потовиділенні з нашого організму виходять солі та мінерали. Тож слідкуйте за своїм харчуванням. Воно повинно бути збалансованим, багатим на вітаміни та мінерали.

Але варто зменшити порції і обмежити вживання солодкого та випічки. Обов’язково слід їсти тiльки, коли ви зголоднiли. Наприклад, зранку вівсянку з сухофруктами або йогурт з горіхами. В обід сміливо можна з’їсти рис або гречку з маслом, якщо дуже любите, можна і невеличку порцію картоплі з’їсти, але відвареної. На вечерю ваша порція їжі має бути найменшою.

Тренуватися

Одяг

Він повинен легко пропускати повітря і швидко висихати. А також бути вільним, не обмежувати ваші рухи, максимально відбивати сонячні промені. Фахівці рекомендують використовувати бавовняні та льняні тканини. Не слід забувати про головний убір, який захищатиме голову і очі від інтенсивної сонячної радіації. Все це є в будь-якому магазині спортивного одягу.

Пам’ятайте, важливо не те, який вид навантажень Ви обрали. Важливий грамотний підхід  до тренування.

У спекотну пору року оптимальним варіантом, звичайно, будуть водні тренування. Якщо такої можливості немає, то краще займатися рано-вранці, ввечері, у тих місцях, де є тінь. Наприклад, парк або ліс. Не треба перенавантажуватись, краще, якщо займатись ви будете не бiльше нiж у пiв сили. Під час тренувань не рекомендується обливатися холодною водою, оскільки після відчуття бадьорості швидко наступає млявість і розслаблення. До того ж навіть у 30-40 градусну спеку можна захворіти. Пам’ятайте, важливо не те, який вид навантажень Ви обрали. Важливий грамотний підхід  до тренування, який повинен бути заснований на тих знаннях, про які ми розповіли.

Хороших тренувань!

Автор: Роса ТВ
Теги
Программа "Люди": массажит Иван Бадьин
Дельфинотерапия
Всесвітній день серця
Всемирный день борьбы со СПИДом
Ограничение сладкого улучшает здоровье ребенка за несколько дней
Как предотвратить простудные заболевания в осенне-зимний период
Природные антибиотики - аптечка из холодильника
Лечимся орехами!
Михаил Баранов. Карана-крама: аспекты практики
Цифровая энергетическая медицина: введение в научные основы новой формы энергетической терапии
Рецепт тибетского доктора: улыбка до и после еды
Вредны ли пищевые консерванты?
Очищение праны
Лекция Юрия Авраменко о Аюрведе. 2 часть
Юрий Авраменко: Аюрведа и 3 закона мироздания. Часть 3
Пять специй для стимулирования и балансировки пищеварения

Login


Lost your password?