Главная » Женская рубрика » Отношения » Ваше життя. Чи несете ви за нього відповідальність?

Ваше життя. Чи несете ви за нього відповідальність?

Все, що з’явилося у вашому житті, і люди, і події
стали реальні лише тому, що ви їх намалювали. І
саме від вас залежить що робити з ними далі.
(Річард Бах)

Чи може хтось сильніше впливати на здоров’я людини, ніж вона сама? Питання, звісно, риторичне. Однак апріорі людина не може бути здоровою, якщо з дитинства вона увібрала в себе принципи раба (основою чого — безвідповідальність). Наше здоров’я —  це не лише фізичне, а ще і духовне та соціальне благополуччя. Ми не хочемо брати відповідальність за власне життя, зазвичай, перекладаючи провину за всі негаразди на  злодійку-долю, поганих батьків, нещасне кохання, державу, сусідів, начальників … і так далі, за списком.

Насправді наші проблеми починають вирішуватися лише тоді, коли ми скидаємо з себе рабські пута. Це дуже не просто зробити людям, яким з покоління в покоління насаджували установки та стереотипи, однак дуже важливо.

У житті не буває нічого просто так. Ми завжди робимо власний вибір, в кожну хвилину свого життя. Перед тим, як починати скаржитися на долю, подумайте:

  • Хто винен у ситуації, що склалася? Це результат вашого вибору, ваших вчинків, думок і слів?
  • У чому ви зробили помилку? Як її виправити?
  • Чому про себе забули? Хто заважав любити себе?
Відповідальність

© Marc Barker https://www.flickr.com/photos/69108241@N00

Якщо ви знайшли відповіді на ці питання, то прийшов час діяти. Єдиний вихід — почати з себе! Це повинен бути усвідомлений вибір! Необхідно зрозуміти, що життя у нас одне, і  те, як ми живемо, залежить тільки від нас самих, не від інших людей, не від чарівника, який невідомо коли прилетить на своєму вертольоті (і чи прилетить взагалі), а від власної волі, від докладених зусиль.

Просто візьміть відповідальність за обставини на себе — і пам’ятайте, ви їх контролюєте! Можна змінити все, що вас не влаштовує. Не втрачайте право вибору, а змініть ставлення до подій.

Потрібно, нарешті, прийняти тверде рішення взяти відповідальність за своє життя на себе. Відповідальність за всі білі і чорні смуги у вашій долі. Щоранку, вголос, вимовляєте для себе це твердження до тих пір, поки не приймете його як істину.

Друге. Відповідальність за власне життя — розуміння того за що ми відповідаємо, а за що не відповідаємо. Важливо вміти спілкуватися з людьми, відмовити або прийняти відмову так, щоб не розірвати відносин і не образити — складно, але потрібно до цього прагнути. Так як це прояв відповідальної поведінки.

Третє. Ваше здоров’я у ваших руках. Візьміть відповідальність за свій організм, піклуйтеся про нього, любіть його і незабаром помітите позитивні зміни.

Важливо, позбавитися від страхів, особливо перед усім невідомим. Будьте чесними, не бійтеся нового. Пам’ятайте, наскільки ви чесні перед собою, настільки і відповідальні. І на останок, не потрібно картати себе за невдачі — це абсолютно марно. Просто візьміть відповідальність за обставини на себе — і пам’ятайте, ви їх контролюєте! Можна змінити все, що вас не влаштовує. Не втрачайте право вибору, а змініть ставлення до подій.


  ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ НА НАШИ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛЫ О ЗДОРОВЬЕ ПО АЮРВЕДЕ  🙏 Ayurveda_UA

АЮРВЕДА UA
https://t.me/ayurvedaua

Первый Телеграм канал на украинском языке о здоровом образе жизни с помощью Аюрведы и других восточных медицинских систем. Самая выборочная и полезная, интересная и актуальная информация для достижения идеального здоровья.

Ayurveda_Portal

АЮРВЕДА ПОРТАЛ
https://t.me/ayurveda_rosa

Наш второй, международный русскоязычный Телеграм-канал для любителей аюрведы всего мира. Двуязычным согражданам рекомендуем подписаться на оба канала.

Вы узнаете много интересного и полезного : статьи, видео, интервью, афоризмы, рекомендации, рецепты вегетарианской кухни, и все то, что поможет вам получить проверенные тысячелетние знания о психическом и физическом здоровье человека.

Аюрведа – древнейшая наука не только о том, как жить без болезней, но и о том, как стать эффективным и счастливым. Уникальное знание себя, работы тела, которое полезно для вас. Наверное, самая важная информация в нашей жизни.

Переходите по ссылкам, знакомьтесь с секретами аюрведы. Обязательно подписывайтесь, будьте здоровы и счастливы, дорогие друзья!

Автор: Роса ТВ
Теги
Як здобути перемогу в суперечці за методом Сократа?
Лама Йонге Мингьюр Ринпоче: «Счастье живет в каждом из нас»
Искренние отношения
Ошибки в женском поведении согласно ведам
Письмо директора сингапурской школы, которое должны прочитать все родители
О завышенных ожиданиях: мы достойны именно того, что получаем
Качество мотивации
"Сознание". По мотивам передачи "Истина на всех одна" с И.М.Даниловым
41 способ проживания негативных эмоций через тело
20 заповедей, которые нужно сделать до 40, чтобы после 50 было хорошо
Залог семейного благополучия, или как сделать мужа счастливым
Четыре принципа жизнедеятельности - четыре столпа здоровья
Три причины, почему внимательность – залог успеха
Хиппи-миллиардеру Ричарду Брэнсону 63 года
Как Вы говорите, так Вы и живете
Сила духа: что это такое и как развить?

Login


Lost your password?

РОСА ТВ - МІЖНАРОДНИЙ ПОРТАЛ ЗДОРОВЬЯ, АЮРВЕДИ ТА ДУХОВНИХ ПРАКТИК

 Виберіть, будь-ласка, мову перегляду та закрийте вікно хрестиком

  EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanishUkrainian