Главная » Женская рубрика » Отношения » Ваше життя. Чи несете ви за нього відповідальність?

Ваше життя. Чи несете ви за нього відповідальність?

Все, що з’явилося у вашому житті, і люди, і події
стали реальні лише тому, що ви їх намалювали. І
саме від вас залежить що робити з ними далі.
(Річард Бах)

Чи може хтось сильніше впливати на здоров’я людини, ніж вона сама? Питання, звісно, риторичне. Однак апріорі людина не може бути здоровою, якщо з дитинства вона увібрала в себе принципи раба (основою чого — безвідповідальність). Наше здоров’я —  це не лише фізичне, а ще і духовне та соціальне благополуччя. Ми не хочемо брати відповідальність за власне життя, зазвичай, перекладаючи провину за всі негаразди на  злодійку-долю, поганих батьків, нещасне кохання, державу, сусідів, начальників … і так далі, за списком.

Насправді наші проблеми починають вирішуватися лише тоді, коли ми скидаємо з себе рабські пута. Це дуже не просто зробити людям, яким з покоління в покоління насаджували установки та стереотипи, однак дуже важливо.

У житті не буває нічого просто так. Ми завжди робимо власний вибір, в кожну хвилину свого життя. Перед тим, як починати скаржитися на долю, подумайте:

  • Хто винен у ситуації, що склалася? Це результат вашого вибору, ваших вчинків, думок і слів?
  • У чому ви зробили помилку? Як її виправити?
  • Чому про себе забули? Хто заважав любити себе?
Відповідальність

© Marc Barker https://www.flickr.com/photos/69108241@N00

Якщо ви знайшли відповіді на ці питання, то прийшов час діяти. Єдиний вихід — почати з себе! Це повинен бути усвідомлений вибір! Необхідно зрозуміти, що життя у нас одне, і  те, як ми живемо, залежить тільки від нас самих, не від інших людей, не від чарівника, який невідомо коли прилетить на своєму вертольоті (і чи прилетить взагалі), а від власної волі, від докладених зусиль.

Просто візьміть відповідальність за обставини на себе — і пам’ятайте, ви їх контролюєте! Можна змінити все, що вас не влаштовує. Не втрачайте право вибору, а змініть ставлення до подій.

Потрібно, нарешті, прийняти тверде рішення взяти відповідальність за своє життя на себе. Відповідальність за всі білі і чорні смуги у вашій долі. Щоранку, вголос, вимовляєте для себе це твердження до тих пір, поки не приймете його як істину.

Друге. Відповідальність за власне життя — розуміння того за що ми відповідаємо, а за що не відповідаємо. Важливо вміти спілкуватися з людьми, відмовити або прийняти відмову так, щоб не розірвати відносин і не образити — складно, але потрібно до цього прагнути. Так як це прояв відповідальної поведінки.

Третє. Ваше здоров’я у ваших руках. Візьміть відповідальність за свій організм, піклуйтеся про нього, любіть його і незабаром помітите позитивні зміни.

Важливо, позбавитися від страхів, особливо перед усім невідомим. Будьте чесними, не бійтеся нового. Пам’ятайте, наскільки ви чесні перед собою, настільки і відповідальні. І на останок, не потрібно картати себе за невдачі — це абсолютно марно. Просто візьміть відповідальність за обставини на себе — і пам’ятайте, ви їх контролюєте! Можна змінити все, що вас не влаштовує. Не втрачайте право вибору, а змініть ставлення до подій.

Автор: Роса ТВ
Теги
Восемь законов Вселенной
Топ-7 способов быстро отдохнуть
Принципы исцеления организма: мы есть то, что у нас усваивается
Как правильно выражать любовь к мужчине?
Депрессия по вата-типу
10 заповедей родителям от Януша Корчака, человека, вошедшего в газовую камеру вместе детьми
Лучшие советы от разведенного мужчины относительно брака
Любому мужчине известно, что его предназначение не мо­жет быть сведено к отношениям
Наша сила в наших слабостях
10 признаков любви
Если вы начали помогать кому-то, будьте осторожны
Признаки того, что ты — сильная личность, и тебя могут бояться
Робин Шарма: 4 формулы достижения желаемого
8 предупреждающих знаков, что вы имеете дело со злым человеком
Почему молчаливые люди умнее и интереснее всех остальных
Майкл Дебейки: «Надо уметь извлекать из жизни позитив»

Login


Lost your password?