Главная » Женская рубрика » Отношения » Як здобути перемогу в суперечці за методом Сократа?

Як здобути перемогу в суперечці за методом Сократа?

Як переконати співрозмовника у своїй правоті, схилити його до своєї думки і вийти переможцем у словесній суперечці? Питання, як переконати співрозмовника у своїй правоті, хвилює всіх. Ви переконуєте — адже очевидно, що правда на вашому боці! Але опонент починає упиратися, що не може не засмучувати. Чи є метод переконати опонента?

Відомий давньогрецький філософ Сократ відзначався великим хистом до суперечки. Його вміння вести бесіду у вигідному напрямку дивувало та захоплювало дух сучасників. У чому ж полягає секрет Сократа? Як йому вдавалося здобувати перемогу в суперечці?

Все дуже просто. Він не спростовував думку співрозмовника, не стояв на своєму, не сердився. Він просто спокійно задавав питання! Спробуємо викласти його методику спору в тезах. Отже, ось 9 способів, як здобути перемогу в суперечці за методом Сократа:

1. Тримайте емоції під контролем. Не переходьте на підвищені тони. Спокій — ваш помічник.

2. Не заглиблюйтесь в монолог. Це програшний варіант. При такому розкладі співрозмовнику здається, що Ви не дуже поважаєте його думку.

3. Ведіть діалог. Він завжди краще в суперечці. Цим ви виказуєте повагу до думок опонента.

4. Не спростовуйте слів співрозмовника. Це викличе тільки загострення спору.

5. А тепер головне — задавайте питання! Перше питання нехай буде коротким і зрозумілим. Це втягне опонента в полеміку, зніме емоційне напруження.

6. Свою думку умовно розділіть на кілька частин. Кожну з них сформулюйте у формі чіткого питання. Питання повинні підштовхувати співрозмовника до передбачуваної відповіді, яка вигідна Вам.

7. Відповіді повинні підтверджувати вашу правоту, ваші роздуми. Логічний ланцюжок питань незабаром приведе до того, що співрозмовник буде спростовувати свою первісну думку.

8. Людина висловить вашу думку своїми вустами. Відповідаючи на запитання, ваш опонент сам прийде до потрібного Вам висновку. Озвучена опонентом думка стане його власною.

9. У суперечці намагайтеся щиро зрозуміти співрозмовника. Поважайте його позицію. Цікавтеся його роздумами, навіть якщо ви не зовсім згодні. Як не дивно, це часто є найдієвішим методом переконання!

Поекспериментуйте при першому ж зручному випадку. Мудро формулюйте запитання і перемагайте в будь-якій суперечці! Ви переконаєтесь, що діалог набуде свіжої інтелігентної форми.


  ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ НА НАШИ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛЫ О ЗДОРОВЬЕ ПО АЮРВЕДЕ  🙏 Ayurveda_UA

АЮРВЕДА UA
https://t.me/ayurvedaua

Первый Телеграм канал на украинском языке о здоровом образе жизни с помощью Аюрведы и других восточных медицинских систем. Самая выборочная и полезная, интересная и актуальная информация для достижения идеального здоровья.

Ayurveda_Portal

АЮРВЕДА ПОРТАЛ
https://t.me/ayurveda_rosa

Наш второй, международный русскоязычный Телеграм-канал для любителей аюрведы всего мира. Двуязычным согражданам рекомендуем подписаться на оба канала.

Вы узнаете много интересного и полезного : статьи, видео, интервью, афоризмы, рекомендации, рецепты вегетарианской кухни, и все то, что поможет вам получить проверенные тысячелетние знания о психическом и физическом здоровье человека.

Аюрведа – древнейшая наука не только о том, как жить без болезней, но и о том, как стать эффективным и счастливым. Уникальное знание себя, работы тела, которое полезно для вас. Наверное, самая важная информация в нашей жизни.

Переходите по ссылкам, знакомьтесь с секретами аюрведы. Обязательно подписывайтесь, будьте здоровы и счастливы, дорогие друзья!

Автор: Роса ТВ
Теги
Как не болеть? Определены слова, программирующие болезни тела.
Воспитание дочери — о чем необходимо помнить
20 советов Михаила Литвака, которые помогут в решении многих жизненных ситуаций
10 законов пути Дао
Валерий Синельников: «Обязанность — это то, что обязательно приведет к счастью»
Что такое энергия и как ее черпать из космоса?
Гражданский брак — дорога в никуда
Как нездоровые отношения влияют на ваше здоровье
Финансовый успех это не для всех? 7 причин неуспеха в бизнесе
Ирина Ларина: «Цели в паре», часть 1
Васту для любви и гармоничных отношений
Правила жизни Павла Дурова
9 медитативных формул Рэйки
Расстройства Личности
Почему исполнение желаний не всегда приносит радость?
7 привычек, которые мешают нашему счастью

Login


Lost your password?

РОСА ТВ - МІЖНАРОДНИЙ ПОРТАЛ ЗДОРОВЬЯ, АЮРВЕДИ ТА ДУХОВНИХ ПРАКТИК

 Виберіть, будь-ласка, мову перегляду та закрийте вікно хрестиком

  EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanishUkrainian